webkobi Web Tasarım Yazılım

Kredi Kartıyla Ödeme Yapılıyor mu ?

Elbette, hatta en kolay ödeme yolu kredi kartıyla. Kart ile yapılan ödemenizin ardından web siteniz 15 dk içerisinde hazırlanıyor.

Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap oldukça basit. Bizi tercih eden binlerce müşterimize, Referanslar kısmından ulaşabilir, bizi onlara sorup, aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

Ya Paramı Geri İstersem ?

Hazır web sitesi paketimizden memnun kalmadıysanız, İade koşulları bölümünde belirtilen şartlar doğrultusunda paranızı iade alabilirsiniz.

Yedekleme ve Güvenlik Ne Durumda ?

Hukuki sorumluluk ve zorunluluklar dışında kişisel bilgileriniz 3. kişi veya kurumlarla paylaşılmaz. Sitenizde bulunan bilgiler ise haftalık yedeklemeleri alınarak güvence altında tutulmaktadır.

Kurulumdan Ek para alıyor musunuz ?

Birçok firmanın yaptığının aksine, kurulumlardan kesinlikle ek ücret ALMIYORUZ. Web sitesi paket fiyatlarımıza kurulum ücreti dahildir.

Sınırsız Trafik, Sınırsız hosting nedir ?

Adil kullanım sınırları dahilinde, sitenize giren ziyaretçi sayısının çok olması, yüklediğiniz fotoğraf sayısı gibi konularda sınırlama bulunmamaktadır.

E-posta adresi veriyor musunuz ?

Web sitenizle birlikte kullanabileceğiniz, isminiz@websiteniadresiniz.com şeklinde bir e-posta adresine sahip olacaksınız.

Alan adım vardı o ne olacak ?

Daha önceden aldığınız bir alan adınız mevcutsa, dns ayarlamalarını yaptırdıktan sonra hazır web sitenizle birlikte kullanabilirsiniz.

Bilgisayar bilgim iyi değil, ne olacak ?

Hiç farketmez, bilgisayar açıp kapatmayı, hotmail gmail gibi mailleri bakabilecek durumda olmanız yeterli.Gerisi oldukça kolay.