webkobi Web Tasarım Yazılım

Hazır Web Tasarım Genel ÖzellikleriSınırsız Sayfa Ekleme

domain ve hosting ücretsiz Hazır Web Paket yazılımımız ile, sitenize istediğiniz kadar SAYFA, ÜRÜN, HABER, KATEGORİ ekleyebilirsiniz. Web paketlerimizde SINIR YOK, Lütfen sınırlı özellikler sunan web tasarım firmaları ile kıyaslayınız.


Değişken Temalar

domain ve hosting ücretsiz Yönetim panelinizden dilediğiniz an web sitenizin görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Onlarca şablon(tema) arasından seçiminizi yapıp, web sitenize sektörünüze uygun görünüm kazandırabilirsiniz.


Site Banner ve Slaytlarını Yönetin

domain ve hosting ücretsiz Yönetim panelinden, kayıtlı banner ve slaytları seçebilir, dilerseniz kendiniz tasarladığınız banner veya slaytları yükleyebilirsiniz. Hazır Web Paketlerimizde, her bölüm tamamen sizin kontrolünüzdedir. Özgür Web Tasarımın Keyfini çıkartın


Türkçe Yönetim Paneli, Yerli Yazılım

domain ve hosting ücretsiz Yabancı programlara, Türkçe desteği olmayan, Joomla, Wordpress gibi web sitelerine para VERMEYİN. Hazır Web Programımız, bizim tarafımızdan yazılmıştır ve tamamen TÜRKÇE'dir. Kullanımı kolay, anlaşılabilir ve yerlidir. Bilgisayar, Tablet, Telefon her yerden kullanabilirsiniz.


Google ve Arama Motorlarına Uyumlu

domain ve hosting ücretsiz Hazır internet sitesi paketlerimiz, tüm arama motorları (Google,Bing,Yandex) ile tamamen uyumludur ve siteniz açıldıktan sonra tüm arama motorlarına bildirim yapılır. Web Paketlerimizde SEO Optimizasyon hizmeti ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.


Sınırsız Hosting, Ücretsiz Alan Adı (Domain)

domain ve hosting ücretsiz Web Paketlerimizde; adil kullanım sınırları dahilinde Hosting ve Trafik sınırsız sunulmaktadır. Web Sitenize sınırsız fotoğraf, haber, görsel, yazı ekleyebilirsiniz. Lütfen sınırlı özellikler sunan firmalarla fiyat kıyaslaması yapıp, karar veriniz. Siteleriniz, Üst düzey yüksek hızlı son teknoloji sunucularımızda çalışmaktadır.


Alan Adınız Bizden

domain ve hosting ücretsiz Alan Adı (Domain) web sitesi paketimizle birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz kendi alan adınızı da web paketinize yönlendirip kullanabilirsiniz.
DNS Adreslerimiz: dnsx181.onmydns.com - dnsx182.onmydns.com


Program Güncellemeleri (Otomatik)

domain ve hosting ücretsiz Hazır Web paketlerimizde, teknolojik değişiklikler, virüs korumaları vb yapılacak güncellemeler otomatik olarak, siz farkına bile varmadan gerçekleştirilir. Yazılımlarımızın yerli olmasının en büyük avantajı sürekli teknik destek sunmamızdır.


Tüm Tarayıcılara Uyumlu

domain ve hosting ücretsiz Hazır Web paketlerimiz ; İnternet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari V.B. tarayıcılar ile uyumludur.